Techninis aptarnavimas ir priežiūra

ARX AUTO yra moderniausias ŠKODA servisas Lietuvoje, kuriame automobilių techninis aptarnavimas ir remontas vykdomi pagal ŠKODA AUTO a.s. technologijas ir reikalavimus. Naujausia diagnostikos ir serviso įranga bei sertifikuoti specialistai profesionaliai pasirūpina Jūsų automobilio technine būkle, nepriklausomai nuo jo pagaminimo metų ir ridos.

Mūsų centre Dubliškių g. 7 taip pat veikia vienas moderniausių kėbulų remonto ir dažymo cechų Baltijos šalyse.

 

Registruotis į servisą


 

Pasirinkę ŠKODA servisą, savo automobiliu pasirūpinsite kuo geriausiai. Esame ŠKODA ekspertai ir galime garantuoti, kad Jūsų automobilis tarnaus ilgiau ir išlaikys aukštesnę likutinę vertę, jei bus prižiūrimas pagal gamintojo reikalavimus. ŠKODA servisas užtikrina, kad jūsų ŠKODA išliktų 100% ŠKODA.

 

Reikalavimai dirbtuvių ir įrangos kokybei

ŠKODA serviso partnerių dirbtuvės turi atitikti visus gamintojo reikalavimus. Tai reiškia, kad dirbtuvėse turi būti sumontuota gamintojo patvirtinta įranga ir įrankiai, reikalingi transporto priemonei tinkamai remontuoti. Be to, ši įranga ir įrankiai turi atitikti gamintojo kokybės reikalavimus. Dirbtuvių personalas turi būti apmokytas pagal gamintojo programą, kad kliento transporto priemonę aptarnautų pagal gamintojo reikalavimus.

Kompetentingi, apmokyti, atitinkantys šiuolaikinius reikalavimus darbuotojai
Serviso technikai ir kiti darbuotojai turi baigti mokymo programą, atitinkančią gamintojo reikalavimus, ir išlaikyti egzaminus, kad įsitikintų, jog yra įgudę to, ko išmoko. Personalo mokymo programų įvykdymą gamintojas tikrina kiekvienais metais, o nesilaikant reikalavimų gali būti nutraukta sutartis su serviso partneriu. Jei visa tai palyginsite su nepriklausoma remonto įmone, tikriausiai nebus sunku suprasti, kad skirtumas tarp dviejų panašiai atrodančių serviso dirbtuvių gali būti reikšmingas.

Suteikite savo automobiliui geriausią įmanomą aptarnavimą
Rūpinkitės savo ŠKODA ir laikykitės techninės priežiūros plano.
Tikriausiai žinote, kad Jūsų automobilis turi techninės priežiūros planą ir skirtingos priežiūros procedūros turėtų būti atliekamos skirtingais laiko intervalais. Jei nesilaikysite techninės priežiūros plano, rizikuojate netikėtai sugesti kelyje. Kiekviena pagaminta transporto priemonė yra unikali daugeliu atžvilgių, o tinkama priežiūra reikalauja pažangios įrangos ir kompetentingo personalo. Tuo mūsų aptarnavimo partnerių dirbtuvės išsiskiria iš kitų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų paslaugų paketų kainas, susisiekite su savo ŠKODA techninės priežiūros partneriu – ARX AUTO servisu.

 

Ką apima ŠKODA techninė priežiūra?

Skirtingiems ŠKODA modeliams reikia skirtingų priežiūros darbų. Žemiau pateikiamas bendrųjų ŠKODA automobilių techninės priežiūros darbų pavyzdys.

 

Valytuvai
Stiklų apiplovimo rezervuaro užpildymas ir valytuvų funkcionalumo bei būklės patikrinimas. Priekinio stiklo, galinio lango ir priekinių žibintų apiplovimo mechanizmų patikrinimas.

Aušinimo sistema
Užšalimo temperatūros ir aušinimo skysčio lygio tikrinimas. Jei reikia, skysčio tankis pakoreguojamas ir kiekis papildomas.

Durų ir dangčių spynos
Durų spynų, užtrauktukų ir vyrių tikrinimas ir sutepimas. Taip pat patikrinami ir sutepami degalų bako ir bagažo skyriaus užraktai.

Alyvos ir alyvos filtro keitimas
Pakeičiama alyva, alyvos filtras ir alyvos dangtelio tarpiklis.

Hidraulinė sistema
Patikrinamas vairo stiprintuvo ir kitų hidraulinių sistemų (pvz., stabdžių stiprintuvo) hidraulinės alyvos lygis ir, jei reikia, papildomas.

Stabdžių skystis ir stabdžių sistema
Patikrinamas stabdžių skystis ir, jei reikia, papildomas. Visa stabdžių sistema patikrinama, ar nėra nuotėkio.

Stabdžių trinkelės
Patikrinama priekinių ir galinių stabdžių trinkelių bei stabdžių diskų būklė.

Padangos
Patikrinamas ir sureguliuojamas slėgis visose padangose, įskaitant atsargines. Atliekamas padangų protektoriaus gylio matavimas ir nusidėvėjimo tikrinimas. Netolygiai nusidėvėjusios padangos gali būti netinkamo ratų suvedimo arba slėgio padangose ​​ženklas.

Oro pagalvės
Atliekamas visų automobilio saugos sistemų ir oro pagalvių patikrinimas.

Baterija
Patikrinamas akumuliatoriaus tvirtinimas ir rūgšties lygis. Jei reikia, įpilama distiliuoto vandens.

Variklis ir variklio skyrius
Patikrinama, ar variklis ir variklio skyrius nėra pažeisti ir ar nėra nuotėkių.

Priekiniai žibintai
Patikrinami priekiniai žibintai ir, jei reikia, sureguliuojami.

Diagnostika
Naudojant diagnostinę įrangą, tikrinami galimi klaidų pranešimai iš transporto priemonės valdymo blokų.

Vairo traukės
Vairo trauklės galai yra labai svarbi vairo sistemos dalis, todėl jie iš anksto tikrinami, ar nėra nenormalaus susidėvėjimo ir pan.

Elektros įranga
Patikrinamas priekinių, galinių žibintų, posūkio rodiklių, vidaus apšvietimo ir kitos panašios elektros įrangos veikimas.

Važiuoklė
Spyruoklių, pakabos svirčių, jungčių, vairo jungčių ir varančiojo veleno būklės patikrinimas.

Kuro filtras
Kuro filtro patikrinimas. Vandens šalinimas iš dyzelinių automobilių filtrų.

Lambda zondai
Lambda zondų veikimo patikrinimas.

Išmetimo sistema
Patikrinama, ar nėra išmetimo dujų nuotėkių.

Variklis / greičių dėžė / transmisija
Patikrinama, ar nėra išorinių pažeidimų ir nuotėkių.

Galutinis aptarnavimo indikatoriaus patikrinimas ir atstatymas
Mes patikriname, ar visi darbai buvo atlikti pagal techninės priežiūros vadovą, ir iš naujo nustatome automobilio techninės priežiūros indikatorių – tai reiškia, kad prieš sekantį techninį aptarnavimą prietaisų skydelyje užges įspėjamoji lemputė.

Bandomasis važiavimas
Tinkamas automobilio veikimas patikrinamas bandomuoju važiavimu.

 

Ko nepamiršti ruošiantis žiemai

Oro temperatūros svyravimai, didelė oro drėgmė, keliuose sniegas, ledas ir druska. Šios sąlygos laukia Jūsų automobilio rudenį ir žiemą. Kad rudens-žiemos laikotarpiu galėtumėte keliauti be rūpesčių, laiku kreipkitės į įgaliotąjį ŠKODA servisą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį prasidedant rudens-žiemos sezonui?

 

Žieminės padangos
Geros žieminės padangos yra būtinos saugioms kelionėms. Vasarines padangas rekomenduojama keisti į žiemines, kai lauko temperatūra nukrenta žemiau +7 °C. Svarbu stebėti padangos protektoriaus gylį, kuris neturi būti mažesnis nei 4 mm. Kiekvieno sezono pradžioje patikrinkite savo padangų būklę, įskaitant atsarginį ratą!

Stabdžių sistema
Stabdžių sistemos sveikatą liudija ne tik gera stabdymo galia. Siekiant užtikrinti efektyvų visos sistemos veikimą, stabdžių efektyvumą rekomenduojama išmatuoti įgaliotame ŠKODA servise. Pavyzdžiui, jei stabdžių skysčio virimo temperatūra yra žemesnė už leistiną normą, tai labai paveiks stabdžių efektyvumą ir gali kelti rimtą pavojų, ypač važiuojant kalnuose žiemą.

Aušinimo sistema
Aušinimo skysčiai užtikrina tinkamas variklio šilumines sąlygas, apsaugodami jį nuo perkaitimo ir užšalimo. Aušinimo skysčiai turi būti reguliariai keičiami dėl jų senėjimo, o ypač dėl antikorozinių savybių praradimo!

Akumuliatorius
Žiemą padidėja akumuliatoriaus apkrova. Užvedant šaltu oru išnaudojama tik dalis akumuliatoriaus talpos, o „išsekęs“ akumuliatorius gali užšalti jau esant keletui laipsnių šalčio. Todėl rekomenduojame prieš ateinant šaltiems orams patikrinti akumuliatoriaus būklę įgaliotame ŠKODA servise.

Priekinio stiklo valytuvai
Priekinio stiklo valytuvų svarba dažnai neįvertinama. Tačiau jūsų saugumas priklauso nuo to, kaip gerai matote kelią. Stiklo valytuvus rekomenduojama keisti bent kartą per metus. Be to, servise rekomenduojama patikrinti priekinio stiklo valytuvų veikimą ir prireikus papildyti stiklo apiplovimo skysčio.

Priekinių žibintų tikrinimas
Siekiant užtikrinti, kad priekinių žibintų šviesos srauto aukštis būtų tinkamas, o šviesos spindulys sklistų teisingu kampu, kiekvieno sezono pradžioje rekomenduojama priekinius žibintus patikrinti įgaliotame ŠKODA servise. Taip pat verta patikrinti visas lemputes ir saugiklius. Žiemą, valant priekinius žibintus nuo ledo ir sniego, primygtinai rekomenduojama naudoti tik minkštą šepetį arba skystą ledo tirpiklį.

Automobilio plovimas žiemą
Dėl keliuose esančios druskos ir chemikalų automobilį rekomenduojama plauti bent kartą per mėnesį. Po plovimo turėtumėte kruopščiai išdžiovinti visas spynas ir patikrinti stabdžius, kad vėliau jie neužšaltų.

Ratų grandinės
Kai kuriose Europos šalyse žiemos mėnesiais privaloma turėti ir naudoti sniego grandines. Taip pat naudinga prieš keliaujant rečiau pravažiuojamais keliais apsirūpinti sniego kastuvu. Renkantis sniego grandines reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jas būtų galima lengvai ir greitai sumontuoti bei nuimti.

Ko nepamiršti ruošiantis vasarai

Pavasario-vasaros laikotarpį lydi daugybė savaitgalio ir atostogų išvykų, t.y. ilgesnių kelionių. Siekiant užtikrinti automobilio patikimumą, po žiemos periodo rekomenduojama nedelsiant kreiptis į įgaliotąjį ŠKODA servisą. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis šiltajam metų sezonui?

 

Vasarinės padangos
Geros vasarinės padangos yra būtinos saugiam vairavimui. Žiemines padangas rekomenduojama keisti į vasarines, kai lauko temperatūra yra ilgą laiką +7 °C ir aukštesnė. Svarbu stebėti padangos protektoriaus gylį, kuris neturi būti mažesnis nei 4 mm. Kiekvieno sezono pradžioje patikrinkite savo padangų būklę, įskaitant atsarginį ratą!

Stabdžių sistema
Žiemą visa stabdžių sistema patyrė padidintą apkrovą. Po įtempto periodo verta patikrinti, ar nėra stabdžių skysčio nuotėkio ir įsitikinti, kad stovėjimo stabdys ir stabdžių trinkelės veikia tinkamai. Norint užtikrinti patikimą visos sistemos veikimą, stabdžių efektyvumą rekomenduojama patikrinti įgaliotame ŠKODA servise.

Važiuoklė
Žiemą keliams prižiūrėti naudojamos druskos ir chemikalai kaupiasi ant važiuoklės dalių ir ratų arkose. Siekiant išvengti galimos žalos, rekomenduojame automobilio važiuoklę patikrinti ir, jei reikia, išvalyti.

Aušinimo sistema
Aušinimo skysčiai užtikrina tinkamas variklio šilumines sąlygas, apsaugodami jį nuo perkaitimo ir užšalimo. Aušinimo skysčiai turi būti reguliariai keičiami dėl jų senėjimo, o ypač dėl antikorozinių savybių praradimo!

Akumuliatorius
Žiemą padidėjo akumuliatoriaus apkrova. Kad nepatektumėte į nepatogią situaciją pavasario-vasaros laikotarpiu ir ypač ilgų kelionių metu, akumuliatoriaus būklę rekomenduojame pasitikrinti įgaliotame ŠKODA servise.

Amortizatoriai
Temperatūros svyravimai ir žiemos kelio sąlygos padidina amortizatorių apkrovas. Be to, dažnai po žiemos kelio dangos būklė palieka daug nepageidautinų rezultatų. Jūsų saugumui rekomenduojame amortizatorius patikrinti įgaliotame ŠKODA servise.

Priekinio stiklo valytuvai
Priekinio stiklo valytuvų svarba dažnai neįvertinama. Tačiau jūsų saugumas priklauso nuo to, kaip gerai matote kelią. Stiklo valytuvus rekomenduojama keisti bent kartą per metus. Be to, servise verta patikrinti priekinio stiklo valytuvų veikimą ir prireikus įpilti stiklų valytuvų skysčio.

Oro kondicionierius
Jūsų patogumui ir saugumui taip pat rekomenduojama patikrinti freono lygį oro kondicionieriaus sistemoje bei salono filtrų būklę.

Variklio skyrius
Po žiemos periodo rekomenduojama išvalyti variklio skyrių nuo druskų ir chemikalų. Kad nesugadintumėte variklio, rekomenduojama tai atlikti įgaliotame ŠKODA servise. Be to, turėtumėte patikrinti visų skysčių lygį ir prireikus juos papildyti.

Spynos
Po žiemos periodo rekomenduojama išvalyti visas spynas ir durų vyrius.

 

Registruotis sezoninei apžiūrai