Atsarginės dalys ir aksesuarai

Siekiant užtikrinti automobilių ilgaamžiškumą ir saugumą, automobilių remontui rekomenduojame naudoti tik originalias ŠKODA atsargines dalis. Nesvarbu, ar Jums reikia tik vienos detalės, ar esate mažas ar didelis servisas, mes padėsime Jums rasti tinkamą atsarginę dalį. Mūsų sandėlis, reguliariai papildomas iš gamintojo sandėlių Estijoje ir Čekijoje, gali pristatyti net ir rečiausiai reikalingas atsargines dalis per labai priimtiną laiką.

 

Ekonominės atsarginės dalys – iki 35% pigiau

Jei Jūsų ŠKODA senesnė nei ketveri metai, turite galimybę pasinaudoti ŠKODA ekonominių dalių programa, kuri siūlo atsargines dalis, pagamintas naudojant ŠKODA technologijas už geresnę kainą nei standartinės ŠKODA originalios atsarginės dalys. Ši programa leidžia neieškoti alternatyvaus gamintojo sprendimo, o naudoti atsargines dalis, kurios yra sukurtos būtent Jūsų automobiliui. Ekonominėms atsarginėms dalims taip pat suteikiama dvejų metų garantija.

 

Atnaujintos atsarginės dalys – iki 65% pigiau

Įgyvendinant ŠKODA originalių dalių keitimo programą, pramoniniu būdu atnaujintos atsarginės dalys leidžia ne tik sutaupyti pinigų, bet ir pasirūpinti aplinkosauga. Restauravimo procese atsarginės dalys pilnai išardomos, išvalomos, išmatuojamos, restauruojamos pakeičiant susidėvėjusius komponentus naujais ir išbandomos. Pramoniniu būdu atnaujintų dalių kokybė yra identiška naujoms atsarginėms dalims, tai patvirtina identiška garantija. Kuo daugiau atsarginių dalių bus atnaujinta, tuo daugiau bus sutaupyta aplinkos ir energijos išteklių.

 

Originalūs aksesuarai

Originalūs ŠKODA aksesuarai yra puikus būdas pritaikyti automobilį pagal savo poreikius. Originalūs aksesuarai yra siūlomi ne tik naujausiems ŠKODA modeliams, bet ir ankstesnėms jų kartoms. Originalių aksesuarų asortimentas labai platus – nuo ​​purvasaugių ir guminių kilimėlių iki pastovaus greičio palaikymo sistemų ir saugos įrangos Jūsų keturkojams draugams. Taip pat siūlome kokybiškus drabužius ir kasdienai naudingus aksesuarus, kurie derės prie jūsų automobilio.

 

Originalių aksesuarų katalogai