Kėbulų remontas

ARX AUTO servise siūlome atlikti ne tik garantinį remontą ir priežiūrą, bet ir kėbulo remonto bei dažymo darbus. Mūsų kėbulo remonto specialistų žinios, ŠKODA gamintojo patvirtintos remonto technologijos ir originalios atsarginės dalys gali garantuoti, kad Jūsų automobilis bus grąžintas į pradinę būklę, kokia buvo iki kėbulo pažeidimo, nepaliekant nė menkiausių abejonių dėl jo saugumo, patikimumo ir ilgaamžiškumo.

 

Mes laikomės visų kokybės ir aptarnavimo standartų
ŠKODA sertifikuoti technikai visada laikosi gamintojo standartų, todėl galite būti tikri, kad jūsų automobilis buvo suremontuotas pagal aukščiausius standartus.

Apmokytas personalas
Mes labai vertiname savo darbuotojus, todėl reguliariai investuojame į personalo mokymą. Dėl šios priežasties mūsų specialistai turi daug žinių apie naujausias ŠKODA kėbulų remonto technologijas.

Įrankiai ir įranga
Mūsų kėbulų remonto ceche, esančiame Dubliškių g. 7, Vilniuje, naudojama naujausia gamintojo rekomenduojama įranga ir remonto technologijos, užtikrinančios, kad Jūsų transporto priemonė būtų suremontuota pagal aukščiausius standartus.

Originalios ŠKODA atsarginės dalys
Kėbulų remontui naudojame tik originalias ŠKODA atsargines dalis, kas yra esminė sąlyga norint po avarijos suremontuoti automobilį ne tik vizualiai, bet ir grąžinti jam pradinį saugumo lygį.

Kokybė ir garantija
Tik aukščiau nurodytų faktorių laikymasis leidžia užtikrinti aukščiausią remonto kokybę, taip pat išlaikyti gamintojo garantiją.

 

Kėbulų remonto cechas